.

.

Скпблутн Женски Кошули Зимски Удобни Врвови Т Спортови Лето Преголема Т Со Буква Дуксер Лабава Екипа Врат Назад Печатење Блуза Тинејџерки Девојки Туника Долг Врв ?

Скпблутн Женски Кошули Зимски Удобни Врвови Т Спортови Лето Преголема Т Со Буква Дуксер Лабава Екипа Врат Назад Печатење Блуза

DEN 239.84
Износ

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто што ќе ве задоволи овде. Нашата цел на услугата е да ги задоволиме клиентите, имате какви било прашања во процесот на купување или употреба може да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да одговорите!Полиестер, spandexsize S M L XL XXLsoft рашири, висококвалитетен и пријателски за кожата материјал, уникатен дизајн и удобен за носење.Погоден за одмор, канцеларија, работа, датум, забава, патување, улица, секојдневно life.It симпатична, кул и оди со се. Изгледа слатко со велосипедски шорцеви, хеланки или фармерки. Може да се носат целосно скриени или секојдневни.Содржина На Пакетот производи : 1 х женска Маица. Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 17см/6.69" Должина : 73см/28.74" Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 18см/7.09" Должина : 74см/29.13" Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 19см/7.48" должина : 75см/29.53" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 76см/29.92" големина : ххл Биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 21см/8.27" должина : 77см/30.31". Материјалот е : 100% Полиестер. Повод : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Вие во купување или користење на стоки во процесот на какви било прашања можете да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да ви одговориме!.

R

Им се допаѓа и на купувачите