.

.

Време и време женски ками резервоар, пакет

Време и време женски ками резервоар, пакет

DEN 479.84
Износ

Проширете ја вашата секојдневна гардероба без да ја кршите банката со овој женски ками резервоар, пакет со 3 пакувања. Направено од мека и супер-весела ткаенина од памучна мешавина со супер-комфорна беспрекорна конструкција, овие камиони ќе ве одржуваат удобно без разлика дали сте активни или се гушкате наоколу. Едвај лентите со шпагети даваат совршено вклопување, додека директното деколте обезбедува опуштено вклопување. Носете под омилениот џемпер за целосен изглед. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Women'sенски ками резервоар, 3 пакет пакет : горе на резервоарот. Без ознака за дополнителна удобност. 3 пакет. Шпагети ленти. Опуштено вклопување. Мека лесна ткаенина. Достапно во разновидни бои. Достапно во X-XXXL. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите