.

.

Жените Шармантна V-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Црвена

Жените Шармантна V-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Црвена

DEN 287.84
Износ

KAZXD Жените Шармантна V-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Црвена. * Ве молиме Наведете Го Водичот За Големина Обезбеден Од Нашите Слики За Детали за Производот .Материјал : Полиестер Бои : Црвена Големина : Должина На Ракавот : краток тип На Јака за Ракави : како што е прикажано на сликата : Женски Блузи,Женски Маици,Женска Блуза, Мода, Мода, Повеќекратно Совпаѓање со Фармерки, Здолништа, Панталони, Хеланки итн.Должина : Редовна Пригода : Секојдневна, Секојдневна, Работна Сезона : Лето, Пролетно Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење; вклучен е пакет За машинско перење : 1 Компјутерски Женски Врв. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски врвови се направени од Мек И дише Полиестер со растеглив, обезбедувајќи удобност и издржливост за секојдневно носење. Дизајн : Со ласкав врат и уникатни ракави, женските маици се совршени за додавање стил во вашата секојдневна гардероба. Ракавите на врвовите за жени се фит и женствени, обезбедувајќи удобно вклопување што нема да ви се вози во пазувите. Карактеристики : женски блузи, женски врвови секојдневни, преголеми маици за жени, основни блузи за жени, блузи за жени секојдневни, летни врвови за жени, женски врвови со кратки ракави, основни лабави маици, женски маици против вратот, летни кошули за жени, ласкави блузи за да се скрие стомакот, женски блузи и врвови мода, дамски блузи и блузи, кошули со кратки ракави за жени, женски летни врвови, жени блузи и врвови облечени. Појавување : Спарете ги Овие Маици со вашите омилени тексас шорцеви или фармерки за лежерен изглед кој е совршен за лето. Тие исто така изгледаат одлично со здолништа, хеланки или џогери за удобна, но стилска облека. Повод : Без разлика дали извршувате работи, лежите дома или се среќавате со пријателите, овие маици и блузи се доволно разноврсни за секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите