.

.

Пионерската жена расипана блуза со долги ракави

Пионерската жена расипана блуза со долги ракави

DEN 3.00
Износ

Погледот што треба да се запамети, врвот на блузата на пионерската жена остава траен впечаток со романтично детали за рафли на рамото. Опуштено вклопување направено во лесна, крепска ткаенина е сигурно дека ќе изгледа најдобро кога ќе се намалите над омилените тенок фармерки. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за рафла на рамо, замотано шиење на рамо и ракав манжетна, крепска ткаенина. Womanената Пионер Руфл блуза за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите