.

.

Колекција Еделин врежана Потпис Торба Чанта Во Собата

Колекција Еделин врежана Потпис Торба Чанта Во Собата

DEN 671.84
Износ

Мкф Колекција Еделин врежана М Потпис 4 ПАРЧИЊА Торба Чанта ПОСТАВИ МАТЕРИЈАЛ : . Изработени од висококвалитетна веганска кожа. Ткаенина поставата. ФУНКЦИЈА : . Дизајниран со луксузни украси со златен тон . Затворање на врвот на патент. Појавување на мини тоте. Соодветна торбичка. Соодветен нараквица. Метални стапала на дното за да ја одржите торбата исправена положба. Џебови : . Внатрешноста На Еделин Тоте се одликува со пространа преграда, со џеб од ѕиден патент и два џебови за лизгање совршени заds Карти, Телефон или Пари. Надворешни карактеристики заден патент џеб. Внатрешноста на Мини торбичката, торбичката и нараквицата се одликува со пространа преграда секој од нив.МЕРЕЊА : . Тоте мерења : 17,5 Во Л х 10,3 Во Х х 5 Во Дандлс : 11 инмини тоте мерења : 11,5 Во Л х 7 Во Х х 4,2 Во Д . Рачки : 4.7. Мерења на торбичката : 9,1 Во Л х 5,5 Во Х х 3 Во Д . Нараквица : 8 во. Мерења на паричникот со нараквица/Монета : 7,5 Во Л х 5,5 Во чанти и чанти со Вкрстено тело. чанти. чанти. тоте. чанти и чанти за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите