.

.

Женски Оглавник Вратот Издлабени Конзервативни Танкини Рамен Здолниште Сплит Костим За Капење

Женски Оглавник Вратот Издлабени Конзервативни Танкини Рамен Здолниште Сплит Костим За Капење

DEN 511.84
Износ

Вискоза ткаенина акции многу убав дизајн печатени вискоза ткаенина. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 190гр. големина На Пакетот : 20х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Сончоглед Костим За Капење Пливање Шорцеви За Девојки Големина 14-16 Бикини Костим За Капење За Јуниори притисни зголемување на табелата : . Големина : С Под Биста : 70см/27.56" Половината : 69см/27.17" : 74см/29.13" Горна Должина : 60см/23.62" Должина На Панталони : 25см/9.84"Големина : М Под Биста : 74см/29.13" Половината : 73см/28.74" : 78см/30.71" Горна Должина : 61см/24.02" должина на панталони : 26см/10.24"големина : л под биста : 78см/30.71" половината : 77см/30.31" : 82см/32.28" горна должина : 62см/24.41" должина на панталони : 27см/10.63"големина : xl под биста : 82см/32.28" половината : 81см/31.89" : 86см/33.86" горна должина : 63см/24.80" должина на панталони : 28см/11.02"големина : Ххл под биста : 86см/33.86" половината : 85см/33.46" : 90см/35.43" горна должина : 64см/25.20" должина на панталоните : 29см/11.42" Целосна покриеност : долги ракави и Костим За капење Бојлег рашгард нуди Целосна Покриеност за време на целиот ваш летен одмор женски шорцеви за пливање за пливање 9 слатки Шорцеви за пливање сончоглед костими за капење за жени Бикини Женски костуми за пливање дводелни шорцеви за Пливање За Жени Костими за Капење. Дното на костимот За Капење со висок Струк : Нашите Момчиња Го Прифаќаат Дизајнот Со Висок Струк, Секогаш Одговараат На Половината Без Слајд, Одржуваат Екстремна Удобност На Половината Шорцеви За Капење Жени Долги Костими за Капење Со Долна Жица За Женски Костими За Капење Дами Спортски Градник Врвови за Костими За Капење За Жени Блузи За Жени Долги. Овој Комплет Танкини Нема Да Изложува Премногу, Додека Ви Овозможува Да Уживате Во Летото. Врвот Може Да Обезбеди Соодветна Поддршка, А Деталите За Јазолот На Полите Додаваат Шик Атмосфера. Појавување На Дното Нудат Умерена Покриеност. Женски Шорцеви За Пливање Оглавник Блузи За Бикини За Тинејџерки Женски Шорцеви За Костими за Капење И Врвни Женски Шорцеви За Пливање Шарени Костими за Капење за Тинејџерки. : вашето Задоволство Е Наш Успех,Ќе се Чувствувате Добро За Нашата Пост - Услуга!Дајте Ни Шанса, дајте Ви Поголема Веројатност! Ромпер Костим За Капење Девојки Одбор Шорцеви Големина 14 Шорцеви За Капење За Жени Јуниори Костими За Капење Оглавник Женски Костим за Капење шорцеви. Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ Препорачано Рачно/машинско Перење со Ладна Вода. Здолниште костум 4x Американски Бикини Пливање Опрема За Жени Култура Врвот И Шорцеви Во Собата За Тинејџерки Одбор Шорцеви За Жени Пливаат 3.

R

Им се допаѓа и на купувачите