.

.

Женски Танкини Трендовски Облека За Одмор Долги Ракави Со Вратоврска Костими За Капење Плус Големина Костими За Капење

Женски Танкини Трендовски Облека За Одмор Долги Ракави Со Вратоврска Костими За Капење Плус Големина Костими За Капење

DEN 1.00
Износ

Големина : С Половината : 62-66см/24,41-25,98" Должина На Ракавот : 59см/23,23" Должина На Палтото : 144см/56,69" Должина На Панталоните : 23,5 см/9,25" Под Биста : 68-72см/26,77-28,35" Големина : М Половината : 66-70см/25,98-27,56" Должина на ракавот : 60см/23,62" должина на палтото : 145см/57,09" должина на панталоните : 24,5 см/9,65" под биста : 72-76см/28,35-29,92" големина : Л Половината : 70-74см/27,56-29,13" Должина На Ракавот : 61см/24,02" должина на палтото : 146см/57,48" должина на панталони : 25,5 см/10,04" под биста : 76-80см/29,92-31,50" големина : xl половината : 74-78см/29,13-30,71" должина На Ракавот : 62см/24,41" должина на палтото : 147см/57,87" должина на панталоните : 26,5 см/10,43" под Биста : 80-84см/31.50-33.07" убав квалитет : материјалот е Еластичен и удобен.Атлетски Костими За Капење : овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на многу прилики одлични, забава на плажа, забава во базен, топла пролетна бања или какви било други водени прилики.Секси костим за капење со убав дизајн, го покажува вашето витко тело, мода и шармантно. Костум за тропски одмори, Исто така Како Подароци За Жени, Девојки или Мајки. Спортскиот стил е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен и други прилики.Течни танкини : убавиот дизајн е слабеење, ласкав и стилски. V вратот танкини покажува вашето тело шарм во голема мера.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Прилика : Овој костим за капење е убав за летна облека за пливање, што ве прави пошармантни за време на одмори на плажа, пливање во базен, меден месец на Хаваи, одмор за крстарење итн. Убаво е за секоја посебна пригода или дури и како секојдневен подарок. Вашите најблиски сигурно ќе го ценат неговото удобно вклопување и елегантен дизајн. Нашите костими за капење се елегантни за девојки и жени, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Овие женски костуми се изработени од мазен материјал, еластичен, издржлив, брзо сушење, про-кожа, го олеснуваат целосното и многу удобно за носење. Редовно вклопување, секојдневни костими за капење за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите