.

.

Женска Ресна Голема Пончо Шамија Студено Време Зимско Пријатно Кашмирско Ќебе Пашмина Шал Проверете Ја Карираната Пашмина За Жени Прикријте Ги Шаловите Зелено

Женска Ресна Голема Пончо Шамија Студено Време Зимско Пријатно Кашмирско Ќебе Пашмина Шал Проверете Ја Карираната Пашмина За

DEN 255.84
Износ

1 ЕЕЗ Шамијаприменете се на полот : Женитестанете удобно, стилски.Тип на ставка : Шамија/Шал.Ве молиме дозволете 1-3СМ се разликува поради рачно мерење.Една големина одговара најмногу, жив, растеглив мек и модерен.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Должина на реследник : Околу 10 цмпоради различни серии за производство, деталите за производот може да бидат малку поинакви. Ако ви пречи разликите различни бои и дизајн ви обезбедуваат различни избори, можете да го најдете она што го сакате овде. Тип На Шема : Кариран.Нов моден дизајн, Многу популарен .Многу удобна Ткаенина за Истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите.сосема нов и квалитетен.Должина : Околу 180см. Ширина : околу 70см.Количина : 1 ПАРЧИЊА.Големина : една големина.Име на производот : Топла помпонска шамија. женски свилени марами големи екстра големи квадратни марами женски шалови на вратот мали мини божиќни шалови со пруги за жени кадифени шалови мажи. меки шифон шалови шал машки зимски шалови шалови многу волна+и+свила+шалови шема шамија паѓаат свилени шалови женски шал со качулка долга свилена шамија. шамија покритие шамија решетката штанд качулка џеб шалови риболов вратот шал со ракави цветни шамија за жени мали шалови вратот пакет на свила шалови. буци+шалови шалови за мажи лесни свилени марами за шамии со цврста боја за жени шалови ретро шифон шалови за жени облечени. големи марами за жени завиткајте шалови шалови за мажи мала свилена шамија за жени камо свила шамија шамија ремен за камера шалови за плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите