.

.

Women'sенски Fau Suede Laser Laser Cut-up клинови

Women'sенски Fau Suede Laser Laser Cut-up клинови

DEN 3.33
Износ

Декоративни клинови со ласерско исечени од Brinley Co. Означете стилски дизајн со врвни велур на велур, кој има стил на пит-пети и акцент на чипка. Сложените детали за ласерски, создаваат стилски изглед и наредени клинови високи потпетици обезбедуваат атрактивна висина на лифтот за лифт : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите