.

.

Ноила Дами Две Облека Екипажот Вратот Дуксери Без Ракави Џогер Постави Жени Лабава Фит Тренерки Сетови Со Еднобојна Бела Боја

Ноила Дами Две Облека Екипажот Вратот Дуксери Без Ракави Џогер Постави Жени Лабава Фит Тренерки Сетови Со Еднобојна Бела Боја

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Цврста Боја : Сина, Црна, Бела, Розова, Жолта, Кафеава Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестервистлин : Еластична Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, повик, Партија, Плажа, Јога, Фитнес, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Датира, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Тимови За Резервоари се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Појас и Ребрестиот Дизајн Прават Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Опуштен Салон За Опуштање, Комплет Тренерки Без Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Дуксер Без Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Дизајн-Облека Без Ракави, Две Парчиња, Еластична Тренерка За Половината Со Врвки, Врвови Од Елек За Пуловер + Кратки Панталони, Ребрести Секојдневни Дуксери, Лесни. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите