.

.

Бесплатно склопување женски памучен ромпер со ракави

Бесплатно склопување женски памучен ромпер со ракави

DEN 1.67
Износ

Здраво носталгичен летен стил, ве враќајќи во денови исполнети со сонце, ветровити ноќи и уживате во сето тоа во памучен ропер на Слободното собрание. Ова едно парче чудо со опуштено вклопување нуди меко, удобно чувство и лежерна вибрација. Идеално за скара, прошетка на пансионот или над вашиот костим за капење како прикривање .. нема запирање на овој разноврсен шармер. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. ИНСЕАМ : Прибл. 3 ”. Деколте : квадратно деколте. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : еластична линија на половината со врзана вратоврска; текстурирана ткаенина. Romенски без ракав памучен ропер од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите