.

.

Без граници црвен мини купола ранец

Без граници црвен мини купола ранец

DEN 384.00
Износ

Овој мини ранец е следното одење во торба! Предниот џеб со двојно поштенски патент, прилагодливи ленти и детали во џебот додаваат голема вредност. Плус, смелата боја е неверојатна! Нема граници црвен мини купол ранец.

R

Им се допаѓа и на купувачите