.

.

Жени Со Долги Ракави Еднобојно Копче За Прицврстување Надолу Плетени Ребрести Кардигани Надворешна Облека

Жени Со Долги Ракави Еднобојно Копче За Прицврстување Надолу Плетени Ребрести Кардигани Надворешна Облека

DEN 0.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 62см/24.41" Должина : 110см/43.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 105см/41.34" Ракав : 63см/24.80" Должина : 112см/44.09"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 64см/25.20" должина : 114см/44.88"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 65см/25.59" должина : 116см/45.67"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 120СМ/47.24" ракав : 66см/25.98" должина : 118см/46.46" женска обложена јакна, мек топол материјал, ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА Кожата и УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ во СТУДЕНА ЗИМА. палтото од пуфер јакна ве одржува удобно и топло, совршено е за секојдневно, училиште, тренинзи, секојдневно носење, состанок, вечера, работа, спорт итн. пуфер палто не само што може да ви ја задржи топлината, туку може да ве направи и тренди и стилски.

R

Им се допаѓа и на купувачите