.

.

Рибок Женска Боја Блок Руно Џогер

Рибок Женска Боја Блок Руно Џогер

DEN 1.33
Износ

 Оваа панталона за џогер од руно Од Жените На Рибок е совршена за фрлање за вежбање или лежење дома. Мека, удобна и разноврсна; нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа атлетска панталона ќе направи да се чувствувате и да изгледате најдобро. Направено Од Супер Меко Руно. 60% Памук / 40% Полиестер. Целосна Должина Џогер. Прилагодлив еластичен појас со врвка за влечење. Два Странични џебови кои совршено одговараат на мобилен телефон. Боја-блок дизајн. Опуштено, заострено вклопување. Логото на рибок На ногата и лепенката на брендот Рибок на задниот горен колк. Достапно ВО големина XS-XXXL.

R

Им се допаѓа и на купувачите