.

.

Луни го греши женскиот џогер

Луни го греши женскиот џогер

DEN 799.84
Износ

Луни мелодии грешки во зајаче дами џогерски панталони. Измислицата на џогер пантоло е удобно руно со опуштено стилско вклопување. Стилот вклучува супер симпатичен графички дизајн печатење на Bugs Bunny на панел за нозе 60% памук / 40% полиестер - машина за миење; Pantогер со целосна должина, автентичен лиценциран производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите