.

.

Време и време женски плус големина чипка руана со лушпиран раб

Време и време женски плус големина чипка руана со лушпиран раб

DEN 335.68
Износ

Лесната елеганција е без напор кога ќе се лизнете во времето и чипката руана на Tru. Скоканиот раб додава на романтичното вибрации на ова парче што мора. Исклучиво на. Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 2xl/3xl. Fit : Опуштено. Затворање : Отворено предно. Ракави : ракави со должина на лактот. Чипка руана од време и вистинска.

R

Им се допаѓа и на купувачите