.

.

Колекција морнарица сафијано фау кожен ланци лента за садови

Колекција морнарица сафијано фау кожен ланци лента за садови

DEN 2.00
Износ

Стилска едноставност! Оваа чанта со кожни сантички Saffiano Faux Slafiano е совршена торба за работната жена секогаш во бегство. Оваа чанта е идеална торба за вашата секојдневна чанта или вашата сателит за викенд. Просечно дизајниран да ви овозможи да носите сè што сакате без да бидете премногу гломазни, оддел за делител на патент, како и внатрешни џебови, даваат дополнителен простор за складирање за помали работи. Секогаш можете да сметате на дизајни на SL Collection за практичност во комбинација со елеганција и класа. Двојните врвни рачки имаат наизменичен метален и пластичен синџир на врски со кожни врвови на кожни врвови за удобно држење. Дополнителна лента за одвојување на прилагодување на телото доаѓа со оваа чанта што овозможува најразлични погледи. Внатрешноста на оваа чанта е обложена со полиестерска постава за колекција SL, што овозможува супер лесно чистење кога е време да ја решите вашата чанта на секои неколку месеци. SL колекција златни букви седат во центарот на рачките, давајќи ја вистинската количина на златни акценти на оваа чанта, како и осигурувајќи се дека светот знае дека носите врвот на чантата за дизајнер на линијата. Оваа чанта ќе ви биде доставена во прилагодена торба за прашина за безбедно чување. Карактеристики : Обезбедено затворање на магнет. Внатрешен делител на патент за безбедно складирање. Обезбеден внатрешен џеб со патент со двојна wallид со два дополнителни џебови. Појавување на златен хардвер низ чантата. Морнарица : Надворешна кожа од морнарица со полиестерска обвивка за внатрешни и златни хардвер. PZ4013 A-Navy.

R

Им се допаѓа и на купувачите