.

.

Хемотонска Безбедносна Капа Класична Бејзбол Капа Прилагодлив Заштитен Штитник За Покривање На Главата

Хемотонска Безбедносна Капа Класична Бејзбол Капа Прилагодлив Заштитен Штитник За Покривање На Главата

DEN 255.20
Износ

Опис. Дали сте во потрага за професионални и практични судрат шапка? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот производ мора да ги задоволи вашите потреби. Издржлив и цврст за долготрајна употреба. Со вметнување тврда обвивка, оваа капа може да обезбеди добра заштита. Фината изработка обезбедува практичност и издржливост. Карактеристики. - Материјал : ПАМУК, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ЕВА. - Обем на капа : 56-58см/22,04-22,83 инчи. - Прилагодлив дизајн, една големина ела повеќето луѓе да носат, совршен и за мажи и за жени да го користат. - Компактна големина, пренослив и лесен по тежина, лесен за носење и употреба на отворено. - Модерен дизајн, изгледа толку стилски и шик, лесно оди добро со вашите различни тимови. - Широка употреба, може да се примени за возење велосипед, скејтборд, градилиште и други активности на отворено. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Прилагодлив дизајн, една големина ела повеќето луѓе да носат, совршен и за мажи и за жени да го користат. |Компактна големина, пренослив и лесен по тежина, лесен за носење и употреба на отворено. |Модерен дизајн, изгледа толку стилски и шик, лесно оди добро со вашите различни тимови. / Широка употреба, може да се примени за возење велосипед, скејтборд, градилиште и други активности на отворено. |Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење.

R

Им се допаѓа и на купувачите