.

.

Нога за истегнување на удобноста на жените

Нога за истегнување на удобноста на жените

DEN 399.84
Износ

Промаши шик нозе има еластична лента за половината и ткаенина за истегнување за цел ден удобност. Loveе сакате да ги носите овие хеланки со туника, мета или копче надолу. Изберете од разновидни бои. Chic Comfort Comfort Reshage Legging : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Повлечете се на Пант. Еластична лента за половината. Слатка одговара. Ткаенина за удобно истегнување. Лажички предни џебови. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите