.

.

Панталони за Јога корашан,Женски Модни Еднобојни Еластични Хеланки Со Висок Струк Јога Шорцеви, Женски Панталони

Панталони за Јога корашан,Женски Модни Еднобојни Еластични Хеланки Со Висок Струк Јога Шорцеви, Женски Панталони

DEN 2.33
Износ

Ова е изработено од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате.Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!Совршен за секојдневен, секојдневен живот.Без разлика дали сте слаби или дебели,Носете Го И полни сте со шарм! Оваа е достапна во различни бои за да одговара на вашите personal style.It е исто така најдобар избор за подарок ви дава најдобар пријател.Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Ве молиме погледнете ги димензиите на сликата. Современиот дизајн може да покаже совршени линии на телото и да ви даде чувство на релаксација и слобода. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. Рачно миење, Висат за сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите