.

.

Без граници јуниори со високи лепчиња на глуждот со вметнување macrame

Без граници јуниори со високи лепчиња на глуждот со вметнување macrame

DEN 2.00
Износ

Сигурно ќе биде омилен. Не хеланки на границите комбинираат ултра-меко чувство со трендовски изглед. Сензационален додаток на вашата обична гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. Висок пораст; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Влечење на стајлинг; Широк лента за половината. Детали за пресек на отворите на нозете; Должина на глуждот. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Странични отсечени хеланки на глуждот со високи издигнувања за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите