.

.

лупсунings Заштеди Одмор Се Занимава Фустани За Жени, Модни Жени Секси Повик Задникот Круг-Вратот Солидна Слабеење Долг Лив Фустан На Каки

лупсунings Заштеди Одмор Се Занимава Фустани За Жени, Модни Жени Секси Повик Задникот Круг-Вратот Солидна Слабеење Долг Лив

DEN 574.08
Износ

Модни Жени Секси Секојдневен Задник Цврст Фустан За Слабеење Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Долг Ракав ,Завој,Цврста,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Минислиев : Долг Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце,Висат Или Суво На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Модни Жени Секси Секојдневен Задник Цврст Фустан За Слабеење Со Долг Лив. Црн Петок Сајбер Понеделник Царинење Се Занимава. жените fall зима мода 2022. Џемпери Фустани за жени; фустани Со долги ракави за жени; Женски Зимски Фустани. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите