.

.

Време и време на женски изложени долги ракави се облекуваат

Време и време на женски изложени долги ракави се облекуваат

DEN 358.08
Износ

Исечете го времето што ќе го однесете за да се подготвите на половина со овој лесен, ветровито фустан од време и TRU. Овој фустан е стил на стил и за случајни и за облечени прилики. Од вашите борбени чизми до потпетици, можностите се неограничени! Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; Должина : должина на коленото. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од точка; Ниво на каросерија. Облечен фустан со долги ракави за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите