.

.

аокси Џемпери За Жени Улична Облека Трикотажа Модни Елеци Блузи Против Вратот Аргил Кариран Плетен Џемпер

аокси Џемпери За Жени Улична Облека Трикотажа Модни Елеци Блузи Против Вратот Аргил Кариран Плетен Џемпер

DEN 2.67
Износ

Женска Улична Облека Трикотажа Моден Елек Блузи Против Вратот Аргил Кариран Плетен Џемпер Карактеристики : 1.Висококвалитетен џемпер ткаенини материјал џемпер, меки и топли, безбедни материјали, без штета ск 2.В - вратот кардиган џемпери, Аргил шема, класичен плетени.џемпер е лесен, но ќе се загрее воumn и зима 3.Повод : погоден за секојдневно носење, Роденден, Ноќта на Вештерките,Божиќ, без разлика дали се во пролет илиumn кога се на пикник, камп, планинарење, дома и училиште. 4.Машина за перење, препорачуваме да користите торба за перење за да го заштитите плетениот џемпер при перење на машината 5.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини на последните слики пред купувањето, благодарам. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење,Стил На Чиста Боја : Секојдневна Јака : Свртете Ја Должината На Јаката : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женски Џемпер Врвови Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата Л 8 10 38 99см/38.98" 57см/22.44" Големина : Л : 8 Велика Британија : 10 Еу : 38 Биста : 99см/38.98" Должина : 57см/22.44" Женски Секојдневен Колеџ Стил Плетен Плетен Џемпер долна Кошула со Шема На Вратот црна М.Материјал : висококвалитетна Акрилна Ткаенина,мека и удобна. ГОЛЕМИНА НА САД : S=(САД 4-6), M=(САД 8-10), L=(САД 12-14),XL=(САД 16-18), XXL=(САД 20-22). Карактеристики : густ плетен џемпер со пуловер, а есенските и зимските сезони се многу удобни и топли;секојдневен стил, врат од желка,дизајн со вкрстена обвивка,долг ракав,асиметричен раб,детали за копчињата е многу симпатичен дизајн(копчињата се само декорација,а не функционални). Повод : секојдневен,забава,дом,канцеларија,датира,шопинг,одмор,и така натаму.Овој моден џемпер може да се облече со фармерки,слаби хеланки и секаков вид палта,што може да ви помогне да добиете многу комплименти. блузи со цевки за жени; Блузи За Жени Мода 2022;Џемпери Со Пуловер За Жени; Џемпери за Жени; изработка на продавница за сечење сезона 2; изработка на продавница за сечење продавница; испорака пред божиќ;женски врвови; женски врвови со долги ракави; жени паѓаат врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите