.

.

Terra & Sky Women's Plus Super Super Soft Leopard Jeggings

Terra & Sky Women's Plus Super Super Soft Leopard Jeggings

DEN 447.84
Износ

Земете скок за да додадете џегингс во вашата гардероба почнувајќи со овој печатен пар леопард од ногата на Тера Слаби. Детали за копчето на половината. После печатење на леопард. 60% памук/36% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenените плус големина на леопард влечење на џегинг од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите