.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

DEN 622.40
Износ

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam. Затворање : Повлечете стајлинг со детали за двојно копче. Ockебови : Две faux фронт и два задни џебови. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина; должина на капри. Womenенски плус големина Capri Jeggings од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите