.

.

Skechers Women's Women's On The Go Go Glocial Ultra Timber Wilder Dengle Boot

Skechers Women's Women's On The Go Go Glocial Ultra Timber Wilder Dengle Boot

DEN 470.24
Износ

Инспирирани од нашата платформа Skechers Gowalk Ultra, Skechers на Go Gloacial Ultra - дрва за чистење комбинира иновации и стил. Овој модерен обичен ладно време на ладно време има иновативен дизајн на ултра Go® Midsole и мека велур и биволи карирана печатена форма на руно, горниот дел со новите Skechers, ладен Goga Mat® insole за најнапредното искуство за одење досега. Иновативно и високо одговорно ултра Go® Midsole Cushioning. Suede горниот третиран со 3 M Scotchgard® за да ја одврати водата и дамките. Ортолит® ублажена мида за удобност со лесна дишење. Skechers Air-ладен Goga Mat® insole за амортизирање и поддршка од следната генерација. Мека кадифен јака од ткаенина од ткаенина од шерпа и трим на јазикот со две бои биволи карирани печати. Чипка однапред со метални очни и горните куки, јазичен јазик. Страна од целосна должина за лесно вклучување и исклучување.

R

Им се допаѓа и на купувачите