.

.

Уникатни поволни цени за зип платформа за женски глуждови со висока потпетица со средни чевли со теле

Уникатни поволни цени за зип платформа за женски глуждови со висока потпетица со средни чевли со теле

DEN 3.00
Износ

Овие чизми со високи глуждови имаат бујна пета, стил на тркалезна пети заврши со затворање на патент за малку движење за око секој пат кога ќе направите чекор. Добар избор за Божиќ и играње улоги. Повод : канцеларија, интервју, забава, обични, Божиќни денови, датира, вечер. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Пети до пети - Висина на пета6 - - 9 3 3/86.5 - 9 1/8 - 3 3/87.5 - 9 1/2 3 3/88- - 9 5/8 3 3/89 - 10 - - 3 3/89,5 10 1/6 - 3 3/8 уникатни поволни цени женски патент на глуждот со висока потпетица со средни чевли со теле леопард 8 тркалезна пети. Страничен патент. Висок глужд. Стилен стил на вратило. Висина на пета : 3 3/8 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Висина на вратилото : 6 1/9 инчи. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Пакетот вклучува : 1 x чизми со високи потпетици.

R

Им се допаѓа и на купувачите