.

.

Lugz жени sprig мода чика чизма

Lugz жени sprig мода чика чизма

DEN 2.33
Износ

Запознајте ја женската Сприг на Lugz, стилски патики компатибилен со ладно време. Дополнителната мека ласта за крзно од крзно го прави да се чувствува како ваш најсјајно влечење. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Завртете ја гумена надворешна плоча со дополнителен зафат, вулканизирана. Лизгање стил за лесно вклучување/исклучување. 2-тон Faux Fur Full Foot Lating. Подготвена јака за удобно вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите