.

.

Лејсихоп 1 2пар Жени Мажи Зимски Топол Жакард Меко Дно Памучно Велур Анти-Лизгачки Влечки Внатрешни Чевли

Лејсихоп 1 2пар Жени Мажи Зимски Топол Жакард Меко Дно Памучно Велур Анти-Лизгачки Влечки Внатрешни Чевли

DEN 3.00
Износ

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : Розова, Виолетова, Црвена, Кафе, Сива (Опционално). Големина : 36-37,38-39,40-41,42-43,44-45(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Кадифен. Надворешен Материјал : Велур . Среден ѓон Материјал : ЕВА. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина на цевката : Ниска Цевка. Единствен Занает : Шиење Чевли. Сезона : umn, Fall, Зима. Тип На Шема : Еднобојна, Анти-Лизгачка, Топла, Внатрешна/Надворешна. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Изработени од висококвалитетен памук, мек, удобен и дише. Велур дното, не-лизгање, отпорни на абење. Чувајте ги нозете топли во зима. Погоден за мажи и жени, достапен во различни бои. СОВРШЕН ИЗБОР НА ПОДАРОЦИ : Совршен За сите жени/Мажи во различни животни стилови. Тие се одлични подароци и подароци за девојка, момче, сопруга, мајка, татко ќерка или вашите најблиски би сакале да го освежат неговиот секојдневен живот особено како подарок за загревање на куќата. И Совршен за подарок За Денот на Вљубените, подарок За Роденден, подарок За Денот на Благодарноста, божиќен подарок. Исто така совршен избор за патување и одмор употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите