.

.

Џулија Бакстон Женски Тексас Рози-Двојно Пкт. Мобилен Оператор, Темно Сина

Џулија Бакстон Женски Тексас Рози-Двојно Пкт. Мобилен Оператор, Темно Сина

DEN 3.00
Износ

Џулија Бакстон Тексас рози печатени вегетаријанска кожа СО рфид блокирање поставата Златен Тон Хардвер Камче pik-Me-up® Id Монета / Картичка случај има надворешен преден џеб со патент, 1 џеб за комунални УСЛУГИ, прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА, прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА со 2 слотови за кредитни картички и џеб за комунални услуги. Тексас рози печатени веганска кожа СО рфид блокирање поставата. Златен Хардвер. 2 главни прегради со затворање со патент. Надворешен Преден Џеб Со Патент. 4 картичка лизга џебови. 1 отстранлив ремен за рамо.

R

Им се допаѓа и на купувачите