.

.

Колекција Џералдин Ватиран Гласник Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К

Колекција Џералдин Ватиран Гласник Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К

DEN 2.33
Износ

Колекција На Мкф Џералдин Ватиран Гласник Чанта Со Вкрстено Тело ОД МИА К .МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен памук. Ткаенина поставата . КАРАКТЕРИСТИКА : Дизајниран Со луксузен хардвер со сребрен тон . Затворање на горниот патент . Тенок подолг ремен за рамо за удобно носење . Повеќе џебови . Лесен и спакуван . Џебови : Ентериерот располага со пространа преграда со простран џеб со патент во средината на центарот и може удобно да собере мала тетратка и паричник со целосна големина. Два џебови за лизгање стандардно се вклопуваат за телефон или помали предмети и џебови за ѕидни патенти за посигурно складирање. Надворешноста има два длабоки предни џебови и е доволно голема за да ги собере сите најважни работи . МЕРЕЊА : 11 Во Л х 12,5 Во Х х 1 Во Д . Прилагодливиот ремен за рамо се протега на 54 ВО ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА : овој материјал е лесен и издржлив, што го прави совршен за секојдневна употреба. Поставата на ткаенината додава дополнителен слој на заштита и удобност. ЛУКСУЗЕН ХАРДВЕР СО СРЕБРЕН ТОН : стилскиот хардвер со сребрен тон додава допир на софистицираност во чантата. ЗАТВОРАЊЕ НА ГОРНИОТ ПАТЕНТ : затворањето на горниот патент гарантира дека сите ваши работи се безбедно складирани. ТЕНОК ПОДОЛГ РЕМЕН за РАМО : тенкиот подолг ремен за рамо е дизајниран за удобно носење. МУЛТИ ЏЕБОВИ : торбата содржи повеќе џебови за лесно организирање и складирање. Внатрешноста има пространа преграда со простран џеб со патент во средината на центарот и два џебови за лизгање за телефон или помали предмети. Надворешноста има два длабоки предни џебови за сите најважни работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите