.

.

Женски Блузи V-Вратот Женски Блуза Обични Цврсти Маици Лактот Должина Мода Жолта 2XL

Женски Блузи V-Вратот Женски Блуза Обични Цврсти Маици Лактот Должина Мода Жолта 2XL

DEN 1.67
Износ

Оваа Модна Должина На Лактот. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : должина На Лактот-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Должина : 90см/35,43" Големина : М САД : 6 БИСТА : 105см/41,34" Должина : 91см/35,83" Големина : Л САД : 8 Биста : 110см/43,31" Должина : 92см/36,22" Големина : XL САД : 10 Биста : 115см/45.28" Должина : 93СМ/36.61" големина : ххл сад : 12 биста : 120см/47.24" должина : 94см/37.01" големина : хххл сад : 14 биста : 125СМ/49.21" должина : 95см/37.40" Големина : ххххл сад : 16 биста : 130см/51.18" должина : 96см/37.80" ГОЛЕМИНА : хххххл сад : 18 биста : 135см/53.15" должина : 97см/38.19" големина : ххххххл сад : 20 биста : 140см/55.12" ДОЛЖИНА : 98см/38.58" големина : хххххххл сад : 22 биста : 145СМ/57.09" должина : 99см/38.98" Големина : ХХХХХХХХХЛ сад : 24 биста : 150см/59.06" должина : 100см/39.37" летни врвови за жени. Полиестерски Материјал,Дизајн На Вратот Со Должина На Лактот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите