.

.

Глонме Женски Пердув Печати Секојдневен Маичка Секси Салон Блузи Долги Ракави Дневна Облека Туника Блуза Маица

Глонме Женски Пердув Печати Секојдневен Маичка Секси Салон Блузи Долги Ракави Дневна Облека Туника Блуза Маица

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Пеперутка Печатени Блузи, Жени Секојдневен Маица, Долг Ракав Тептер Тип : Пеперутка Печатени, Градиент, Пердув Печатење Боја : Виножито Градиент, Портокалова, Бели Пердуви, Бела Пеперутка, Виолетова Градиент, Сини Градиент, Црн Лист, Црна Градиент, Црни Пердуви (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2xl, 3xl ,4xl,5xl(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Една Должина На Рамената : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Пеперутка, Женска Градиентна Маичка Блуза, Женски Врвови Со Туника Со Едно Рамо4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Градиент Лабави Фит Есенски Блузи, Блуза Со Маица со Едно Рамо, Секојдневни Широки Кошули Со Пеперутки Со Долги Фенери, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите