.

.

Женски Екипаж Вратот Блузи Мода Графички Отпечатоци Женски Краток Ракав Лабава Блуза Маици Виолетова XL

Женски Екипаж Вратот Блузи Мода Графички Отпечатоци Женски Краток Ракав Лабава Блуза Маици Виолетова XL

DEN 2.33
Износ

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен. Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помека и повеќе женствена страна. Телото на блузата има лабав крој што се движи со секој чекор што го правите.Материјал : Полиестер Бои : Виолетова : Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Графички Отпечатоци Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа,Долмансезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 х Женска Блуза. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Оваа ткаенина одржува лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Трендовски, шарен дизајн на отпечатоци ви овозможува да ја изразите вашата личност. Мода, Специјален, Мек и прекрасен женски врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе, Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа,. Погодна Пригода : секојдневна, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Оваа Летна Маица имаше подобро миење раце, суво обложено, но достапно е и машинско перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите