.

.

иопко графички маици за жени Женски Обични Летни Кратки Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Врвни Маици Секојдневни Кошули маици туника женски врвови

иопко графички маици за жени Женски Обични Летни Кратки Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Врвни Маици Секојдневни Кошули

DEN 239.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД = = Големина : 6 = = Велика британија = = Големина : 8 = = ЕУ = = Големина : 34 = = Биста : 96cm/37.80 "= = ракав : 17cm/6.69 "= = Рамо : 47cm/18.50 "= = Должина : 67cm/26.38". Големина : М = = САД = = Големина : 8 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 10 = = ЕУ = = Големина : 36 = = Биста : 102см/40.16 "= = Ракав : 18см/7.09 "= = Рамо : 48см/18.90 "= = Должина : 68см/26.77". Големина : Л = = САД = = Големина : 10 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 12 = = ЕУ = = Големина : 38 = = Биста : 108см/42.52 "= = Ракав : 19см/7.48 "= = Рамо : 49см/19.29 "= = Должина : 69см/27.17". Големина : XL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 114cm/44.88 "= = Ракав : 20cm/7.87 "= = Рамо : 50cm/19.69 "= = Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL = = САД = = Големина : 14 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 16 = = ЕУ = = Големина : 42 = = Биста : 120cm/47.24 "= = = Ракав : 21cm/8.27 "= = Рамо : 51cm/20.08 "= = Должина : 71cm/27.95 " Жени Обични Летни Кратки Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Врвни Маици Секојдневни Кошули маица Tunic Features : 1.It е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн.2.Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна. 3.Краток Ракав, цвет, Врат на екипажот, Лабаво Вклопување, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Летни Врвови, Основна Маица, Секојдневна блуза. 4.Врвот на вратот на екипажот има странични поделби на половината, пространа и модерна класика погодна за повеќето дами.5.Ова е најдобриот подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне. Сезона : Лето : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : Должина На Ракавот За Печатење : Кратка Јака За Ракави : дебелина на вратот на Екипажот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерски Женски Кошули. кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите