.

.

Време и висина мокасин со лак

Време и висина мокасин со лак

DEN 379.04
Износ

Мокасините се познати по тоа што се безвременски, удобни и разноврсни обувки, а овој женски пар од време и Тру? е врвен пример. Овие детални мокасини со лак имаат издржливо платно горниот дел за тоа симпатично и класично вибрации, додека мемориската пена со жанс се обликува на уникатните контури на стапалото за да ве натера да се чувствувате одлично додека не уживате во сонцето. Стилот без кавга за лизгање значи дека нема да мора да се карате со ленти или ленти додека брзате, а еластичниот gore обезбедува вклопување. Шик печатена шема на внатрешната постава ги комплетира овие мокасини за сурфање, кои се достапни во разновидни стилови и се трендовски додаток на вашата обична гардероба. Достапно во дами цели големини, 6-11. Меморија од пена за удобност. Флексибилно синтетичко дно. Обичен материјал за платно за секој ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите