.

.

Кросовер за илузии на жените Кросовер плетен врв

Кросовер за илузии на жените Кросовер плетен врв

DEN 271.84
Износ

Илузиите во форма се одликуваат со засенчување на анатомијата до контурата и геодетската искривување за да ја ласкаат вашата форма. Кросовер за илузии на женски облик Кросовер Врвен врв : 3/4 ракав. Стратешко драпирање за да се продолжи и прикрие. Француска плетена ткаенина Тери. Заоблен полите. Направено од памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите