.

.

Вигос женски костим за капење со едно рамо, 2 парчиња

Вигос женски костим за капење со едно рамо, 2 парчиња

DEN 1.67
Износ

Поставете го вашиот гингам на плажа или базен со еден рамо, дво-парчен костум за капење од Вигос. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. врв : отстранливи и поставени чаши; детали со едно рамо; шема на гингам; детали за Seersucker; наредени. Крајни : Умерено покритие; еластична половината; шема на гингам; детали за Seersucker; наредени. Само : 47% полиестер/44% најлон/9% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Едно-рамо со дво-парчен костим за капење во бикини Гингам за жени од Вигос.

R

Им се допаѓа и на купувачите