.

.

Предмети За домаќинството Винил Самолепливи Позадина За Спална Соба Декор Ѕидни Налепници За Кујна Контакт Хартија Полица Лагер Ѕид Налепници

Предмети За домаќинството Винил Самолепливи Позадина За Спална Соба Декор Ѕидни Налепници За Кујна Контакт Хартија Полица Лагер

DEN 0.33
Износ

Материјал : Назад Со Лепак Винил Пвц Водоотпорна Позадина Со Големина : / 5м / 10м долга * 0,6 м широка големина на стапалата : 9,84 стапки / 16,40 стапки / 32,80 стапки долга * 2 стапки широки карактеристики : Самолеплив, Водоотпорен, Отстранливкористете : Соба, Спална Соба, реновирање Мебел, тв позадина, кафе куќа внимание : - - ве Молиме купете доволно ролни Во исто Време За Да Бидете Сигурни Дека Тие Доаѓаат Од ИСТАТА СЕРИЈА За Да Избегнат Разлика Во Бојата. Позадината што ќе ја добиете може да има некои брчки на неа или на двата краја, но тоа не влијае да се грижите за лепење на ѕидот за повеќе од една нарачка, стоката ќе се стркала на една ролна за испорака. Предмети За домаќинството Винил Самолепливи Позадина За Спална Соба Декор Ѕид Налепници За Кујна Контакт Хартија Полица Лагер Ѕид Налепници.

R

Им се допаѓа и на купувачите