.

.

Сладок Нискокалоричен Засладувач, Пакети За Замена На Шеќер, брои, оз

Сладок Нискокалоричен Засладувач, Пакети За Замена На Шеќер, брои, оз

DEN 124.16
Износ

ОДЛИЧЕН БЕЗКАЛОРИЧЕН НАЧИН ЗА ЗАСЛАДУВАЊЕ НА ВАШИТЕ ПИЈАЛОЦИ, ОВОШЈЕ И ПЕЧИВА. Секоја Порција Содржи Помалку од 4 Калории Кои ФДА Ги Смета За Диететски Нула. Нема додадени вкусови или еритритол. Секое пакување е слатко како 2 лажички. шеќер. Замена За Шеќер. Погоден За Луѓе со Дијабетес. Храна Без Глутен. Кошер-Парве.

R

Им се допаѓа и на купувачите