.

.

Заменски заграден заграда за заменски компатибилен за 1996 година- Toyota 4Runner Заден, лев возач

Заменски заграден заграда за заменски компатибилен за 1996 година- Toyota 4Runner Заден, лев возач

DEN 3.33
Износ

Специфит на производи : Директен Fit Quantity : Продадено индивидуално Нотии : Монтажа на армрепс делови Број на линк : TO1166104 REPLACES OE Број : 5201635010 INTERCHANGE Дел Број : 5201635010, TO1166104 Warranty : 1-годишна замена за замена Неограничена мера на гаранцијата за брус, доколку имате потреба од брус, ако имате За да го обезбедите вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5201635010. Заменува број на делови : TO1166104. Број на размена на дел : 5201635010, TO1166104. Се вклопува во изборот : 1996-1998 Toyota 4 Runner SR5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите