.

.

Машка маица за кратки ракави за ракави на Wrangler

Машка маица за кратки ракави за ракави на Wrangler

DEN 175.68
Износ

Удобно, издржливо и зависно-оваа машка џебна џебна машка рака од Вранглер работи напорно како што правите, што ја прави гардероба суштинска, не можете да бидете без. Меката ткаенина обезбедува супериорна удобност, а вградената влага што ветува влага се осигура дека ќе останете свежи во текот на целиот ден. Со опуштено вклопување, оваа маичка со кратки ракави ви дава доволно простор да се движите без ограничувања, а пригодниот лев џеб на градите ги задржува основните предмети на дофат. Машка маица за кратки ракави на Wrangler : Цврсти бои : 100% памук. Бои на Хедер : 90% памук / 10% полиестер. Yellowолти / портокалови бои : 65% полиестер / 35% памук. Опуштено вклопување. Екипаж со кратки ракави со јака од ребра. Лев џеб на градите. Wicking Wicking. Право на дното на полите. Лесна грижа и машина за перење. Достапно во проширени и високи големини m - 4xl висок - LT -3 XT.

R

Им се допаѓа и на купувачите