.

.

Папка за втиснување на дарис, 4.25 5,75

Папка за втиснување на дарис, 4.25 5,75

DEN 1.67
Износ

Додадете текстура и стил на вашите проекти за хартија и картони со папката за втиснување на Darice. Папка за втиснување на Darice, 4,25 "x 5,75" : Папката мери 5-3/4 "x 4-1/4" и ќе одговара на повеќето машини за втиснување. Секој пакет содржи една папка. Достапно во најразлични дизајни : секоја се продава одделно. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите