.

.

Облека за удобност женски плус големина преголем долг ракав Долман Топ

Облека за удобност женски плус големина преголем долг ракав Долман Топ

DEN 3.33
Износ

Удобна и поставена назад Долман плус големина на врвот со огромна силуета. Во затегнат и лесен материјал во три опции со цврста боја. Долги ракави со широко заоблено деколте и лабава боксерска вклопување, овој врв е лесен за носење. Долман стил. долги ракави. лабаво вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите