.

.

Мики Маус Дизни Мини Маус Карактер Костим Јаже Со Држач ЗА ЗНАЧКА ЗА ЛИЧНА КАРТА

Мики Маус Дизни Мини Маус Карактер Костим Јаже Со Држач ЗА ЗНАЧКА ЗА ЛИЧНА КАРТА

DEN 2.67
Износ

Официјално лиценциран Дизни Мини Маус Карактер Костим Јаже со Носителот ПРОЕКТ Значка. Направено од полиестер со црно-бело печатење од едната страна и црвено-бел костим за точки од друга страна. Се одликува со одвојлив приврзок за клучеви, клип за отцепување и држач за значка за лична карта. Карактеристики дизни Мини Маус Карактер Костим Јаже Со Држач ЗА ЗНАЧКИ За ЛИЧНА КАРТА Уверен за висок квалитет и стандарди - ШКУ : Мнмр84956 Број На Модел : 85987. Точка Пакет Должина : 3.9999999592". Точка Пакет Ширина : 3.99999999592". Точка Пакет Висина : 0.99999999898".

R

Им се допаѓа и на купувачите