.

.

Бебе Носење Ќебе Со Капа Во Собата Мека Новороденче Повивам Вреќа За Спиење Капа Во Собата За Момчиња Девојки

Бебе Носење Ќебе Со Капа Во Собата Мека Новороденче Повивам Вреќа За Спиење Капа Во Собата За Момчиња Девојки

DEN 3.00
Износ

Бебе Погоден За Носење Ќебе Со Капа Во собата Мека Новороденче Повивам Вреќа За Спиење Капа Во Собата За Момчиња Девојки. Карактеристики : . Совршен за повивање и помагање со тренингот за спиење на вашите бебиња. Нема патенти, нема јамка или прилепувања, нуди целодневна удобност, што ќе му помогне на бебето подобро да спие. Рачно миење во ладна вода, ве молиме не мешајте со друга облека со темна боја. Големина(см)tttttttt. 60t Length : t59t Bust : t56tsleve : t25t Советува Возраст : t0-3 Месеци. 70tlengh : t65t Bust : t60tsleve : t26t Советува Возраст : t3-6 Месеци. Големина (инч)tttttttt. 60t Length : t23. 23 t Bust : t22. 05 tsleve : t9. 84 t Советува Возраст : t0-3 Месеци. 70должина : t25, 59 t Bust : t23, 62 tsleve : t10, 24 t Советува Возраст : t3-6 Месеци. Спецификација : . Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Мулти-боја. Применлив пол : Момчиња, Девојчиња. Соодветни сезони : Сите сезони. Вклучен Пакет. 1 х Вреќа За Спиење. 1 х шапка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комплетот за повивање за новороденчиња е направен од 95%полиестер, 5% спандекс, неверојатно мека и дише ткаенина, нуди пријатна средина за да му овозможи на бебето да спие лесно. Карактеристика : вреќа За спиење За Бебиња : Долг ракав, тркалезен врат, рамо што може да се прошири, цветна/глава на мечка/печатење на кактус, отворено дно, ги прави пелените што се менуваат ветре. Доаѓа со капа за спиење. Дизајн : Светлата боја гарантира дека вашето малечко изгледа преслатко за време на празниците во оваа вреќа за спиење за бебиња. Новородениот сет за спиење е сигурен начин да ги насмеете новите родители. Подарок : Меко бебешко ќебе и комплет капа за носење, му дава на вашето бебе нежна и нежна грижа како да се врати во утробата на мама. Тоа е значаен туш за бебиња или подарок за добредојде за бебиња. Повод : Бебе доаѓа дома облека, новороденче најважен мора да имаат предмети. Со многу простор за вашето бебе да расте. Погоден за дома, болница, забава, свадба и други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите