.

.

Пристапна Врата за Скара 33w 22h, Двојна Врата За Скара Од Нерѓосувачки Челик, Надворешни Кујнски Врати За Островот Скара, Станица За Скара, Надворешен Кабинет

Пристапна Врата за Скара 33w 22h, Двојна Врата За Скара Од Нерѓосувачки Челик, Надворешни Кујнски Врати За Островот Скара, Станица

DEN 2.67
Износ

Вовед Во Брендот. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување На Нашите клиенти Со Тешка Опрема Димензии На Отсекување( W x H) : 30,8" x 19,8"/78,2 x 50,2 см. Надворешните кујнски врати, изградени со нерѓосувачки челик, имаат отпорност на корозија и триење. Четканата површина ја прави вратата привлечна и лесно се чисти без траги или дамки. Целиот беспрекорен дизајн и без остри агли ја штитат безбедноста на корисниците. Ergономски Рачки : извонредните и ergономски рачки на вратите за пристап ДО скара го воодушевуваат секое отворање со удобно чувство на рака и не е лесно да ја изгребате раката. Отворете ги вратите и ќе најдете 6 дупки за закачување куки на внатрешниот ѕид. Обезбедени се и 6 цврсти куки, што ви овозможува да закачите клешти ЗА СКАРА, ракавици и други работи за скара внатре во вратите за да заштедите простор. Инсталација Без проблеми : со претходно дупчени дупки на рамката, нашите врати на кујнскиот кабинет на отворено може лесно да се инсталираат за неколку минути во кој било ѕид во стил на рамна монтажа. Не треба повеќе да се грижите за дупчење дупки во челичната плоча. Затоа, подгответе се да ги користите извонредните врати на денот кога ќе го добиете нашиот пакет и ќе доживеете супериорен модерен квалитет на живот. Систем за магнетно Затворање : вратите од нерѓосувачки челик за СКАРА се опремени со два вградени магнетни блокови и на горните и на долните рамки за лесно затворање и засилено запечатување на вратите. Силната магнетна адсорпција го одржува вашиот кабинет во цврста, но дише состојба, запирајќи ги мувите да влезат. Покрај тоа, интегрираните шарки на вратите обезбедуваат чист изглед и работат непречено. Применливи Сцени : нашите врати на островот скара се совршени за внатрешна и надворешна употреба, особено за надворешна кујна и остров за скара. Погодни се и за камин, мијалник, врата од електрична кутија, канта за ѓубре, резервоар за гас, просторија за складирање и кујна за автомобили. Пристапните врати се елегантен додаток на секој надворешен простор за готвење, трансформирајќи ја секоја скара или скара во фокусната точка на целиот ваш двор.

R

Им се допаѓа и на купувачите