.

.

Цврсти Француски Двојни Врати Мела Бело Свилено Дрво Рамка Од Цврст Панел Плакар Спална Соба Модерни Врати

Цврсти Француски Двојни Врати Мела Бело Свилено Дрво Рамка Од Цврст Панел Плакар Спална Соба Модерни Врати

DEN 1.00
Износ

Колекција на класични врати со дискретен дизајн. Чисти линии, едноставен и нескротлив дизајн и мазна површина, речиси кадифена. Премиум декоративни филмови се направени врз основа на полипропилен. Посебна карактеристика на овој фимс е извонреден имитациски ефект на насликана површина. Ослободени од растворувачи и формалдехид Премиум филмовите се исто така исклучително еколошки и придонесуваат за поздрава животна клима. Висококвалитетната материјална површина го олеснува чистењето и гарантира извонредна отпорност против механички стрес и хемикалии. Заврши-бел слој.Јадро на вратата-МДФ (инженерско дрво).Дебелина на вратата-1 1/2". Дебелина на стаклото-1/6", 3 литри Непроѕирно Стакло. Вратите не се претходно исечени за хардверот. Потребно е склопување на рамки и облоги. Вратите работат со сите насоки за нишање. Грубото отворање може да се пресмета : "ширина на вратата" + 2"; "висина на вратата" + 1 1/2". Што вклучуваше : - 2 плочи за врати; - облоги (широки 2,95"); - рамки (за дебелина на ѕидот од 4" до 5") ; - 2 рачка/копче за премин;-шарки што не се мртви; - ЦВРСТА ВРАТА-Јадрото на вратата е МДФ со бела обвивка. Претходно Завршена, Еколошка, Висока Издржливост, Чиста Способност И Квалитет, Стабилност Отпорна На Гребење И Дамки. - Прилагодена Големина-Вратата може да се скрати на 3/4" на врвот и на дното, на 3/4" и на левата и десната страна. Може да се обезбедат многу стилови на рачката/копчето по барање. - ПРИЛАГОДЕНИ ХАРДВЕРСКИ КОМПЛЕТИ-Секој дел може да се прилагоди на желбата на клиентите. Достапни се многу големини и завршна обработка. Ве молиме контактирајте не за да добиете примерок од бојата на вратата. Хардверот може да се испорачува одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите