.

.

Божиќ Кукла Roundан Круг Венец Дедо Мраз Снешко Приврзок Декорација Сцена Божиќ Дрво Прозорец Ѕид Врата Виси Декор

Божиќ Кукла Roundан Круг Венец Дедо Мраз Снешко Приврзок Декорација Сцена Божиќ Дрво Прозорец Ѕид Врата Виси Декор

DEN 2.33
Износ

Куршум поени : 1. Исклучителен божиќен дизајн : овој прекрасен чукач На Божиќната врата содржи меки украси за кукли Дедо Мраз/Божиќен снешко, со силен природен baseан како основа и лого со букви "Среќен Божиќ" на врвот на венецот.2. Големина погодна за врати или прозорци : дијаметарот На Божиќниот венец е 14 инчи (35 см).3. Лесен за инсталирање и издржлив : користете јаже од лопатка за врзување, венецот нема лесно да падне.4. Симпатична и деликатна : празничниот венец е направен од dollан и кадифни кукли, што е еколошки и безопасно. Ставете Го Овој Божиќен венец на влезната врата за да ги поздравите гостите, или едноставно закачете го на софата или каминот за да додадете празнична атмосфера.5. Многу погоден за декорација на влезната врата. Погоден е и за закачување на ѕидот или просторот на прозорецот, додавајќи допир на посебна атмосфера во вашата празнична декорација. Многу погоден За Божиќна декорација, Нова година и сите забави.Описи : Големина : 35 см во дијаметар материјал : прстен Одatан, Ткаенина, кадифен Пакет вклучен : Венец *1 белешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, има разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. 1. Исклучителен божиќен дизајн : овој прекрасен чукач На Божиќната врата содржи меки украси за кукли Дедо Мраз/Божиќен снешко, со силен природен baseан како основа и лого со букви" Среќен Божиќ " на врвот на венецот. 2. Големина погодна за врати или прозорци : дијаметарот На Божиќниот венец е 14 инчи (35 см). 3. Лесен за инсталирање и издржлив : користете јаже од лопатка за врзување, венецот нема лесно да падне. 4. Симпатична и деликатна : празничниот венец е направен од dollан и кадифни кукли, што е еколошки и безопасно. Ставете Го Овој Божиќен венец на влезната врата за да ги поздравите гостите, или едноставно закачете го на софата или каминот за да додадете празнична атмосфера. 5. Многу погоден за декорација на влезната врата. Погоден е и за закачување на ѕидот или просторот на прозорецот, додавајќи допир на посебна атмосфера во вашата празнична декорација. Многу погоден За Божиќна декорација, Нова година и сите забави.

R

Им се допаѓа и на купувачите